מסמכים לבנים

‏‏

White Paper

+How TollsGroup's SO99
Complements SAP APO

ניהול שרשרת אספקה מודרנית מצריך התמודדות עם אתגרים מגוונים ומורכבים כגון מוצרים בעלי חיי מדף קצרים, ריבוי דאטה וערוצים ושלל לקוחות תובעניים ובלתי-צפויים. בשביל להתחרות בשוק תזזיתי, משתנה ומורכב הארגון צריך להיות מסוגל לחזות את מה שיקרה מחר. מערכת SO99+ של ToolsGroup משלימה את מערכת SAP APO ומאפשרת לארגונים ליצור תחזית ביקוש מהימנה, להחזיק מלאי מהודק ומדויק, לחסוך בהוצאות, לשמור על רמות שירות אופטימליות ולהגדיל רווחים.

‏‏

White Paper

Getting S&OP Done Right

על-מנת לשמור על תחרותיות, לעמוד ביעדי שירות, לקבל החלטות עסקיות מושכלות ולהפחית עלויות תפעול יש צורך לשפר את תהליכי ה-S&OP בארגון. באמצעות מערכת טכנולוגית מתקדמת ניתן לעשות זאת באופן אידיאלי ע"י בניית מודל נתונים אחד ויחיד ויצירת סנכרון בין מגוון המחלקות השונות הלוקחות חלק בתהליכי התכנון, לרבות מכירות, שיווק ותפעול. 

שיטות ניהול מלאי

White Paper

מפצחים את הקוד

עסקים רבים מתמודדים עם דפוסי ביקוש משתנים – שלפעמים מרקיעים שחקים ולפעמים צונחים. גם המתכננים היעילים והמנוסים ביותר מתקשים לחזות אותם ולאזן בין ביקוש להיצע. ככה זה באקלים עסקי הפכפך. להלן 3 דרכים אפקטיביות למקסם את ניהול המלאי בארגון, לצמצם עלויות אחסון, לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולהפנות משאבים לניצול הזדמנויות צמיחה חדשות.

White Paper

4 things you cant do without Roadnet

כיצד לבחור תוכנה לניהול הפצה לצורך אופטימיזציה של מערך ההפצה וההובלה בארגון, שדרוג רמת היעילות וצמצום ההוצאות שלו? להלן 4 פרמטרים לבחירת תוכנה מתקדמת שתספק לכם פתרון מלא ומתאים לארגון הספציפי שלכם. התחשבות בפרמטרים החשובים הללו טרם הרכישה תשפיע על ה-ROI ורמת השקט התפעולי והנפשי שיעניק לכם השימוש השוטף בה.

White Paper

7 logistic challenges

אלו זמנים מאתגרים מבחינה עסקית וכלכלית ועסקים רבים מתקשים להישאר רווחיים. המפתח הוא להגיב במהירות לתנודות פתאומיות בשוק, מחירי דלק מאמירים וצרכים של לקוחות תובעניים. כיצד ארגונים מובילים ומתקדמים מתגברים על אתגרים לוגיסטיים משמעותיים, חוסכים בהוצאות, משפרים את השורה התחתונה, משפרים את שביעות רצון הלקוחות ומשיגים יתרון תחרותי על-פני המתחרים? 

תפריט נגישות