פתרונות

Roadnet

חבילת היישומים Roadnet Transportation Suite מספקת פתרון מלא לאופטימיזציה של תהליכי ההפצה והמכירות ותומכת בכל צרכי הארגון. ניתן לחלוק את המידע התכנוני בין גופי הארגון תוך התבססות על פלטפורמה משותפת בעלת ממשק משתמש אחיד ומאגר מידע משותף. המערכת מתממשקת באופן מלא למערכות ERP וה- WMS הקיימות בארגון, לטובת שימוש במידע התכנוני. לצורך האופטימיזציה, התוכנה עושה שימוש באלגוריתמים מהמתקדמים בשוק. חבילת התוכנה של רודנט נמצאת בשימוש נרחב בתעשיות כגון: מוצרי מזון ומשקאות, מוצרי צריכה, חברות הפצה, פארמה, לוגיסטיקה ועוד.

GreenMile

מוקד השליטה החדשני של GreenMile מאפשר לכם לדעת בכל רגע נתון היכן נמצאים הנהגים שלכם ביחס לתכנון. בעזרת המערכת תוכלו לקבל התראות על חריגות בשירות ללקוח ולשנות את המסלול בהתאם לנתוני התנועה בזמן אמת. אפליקצית הנהג המתקדמת והנוחה לשימוש אוספת חתימות לקוח, תמונות, דיווחי כמויות ועוד (POD). 

+SO99

מערכת המספקת פתרון אחד כולל המשתרע על תחומים שונים הכוללים את תכנון הביקוש, חישת הביקוש, חיזוי, קידום מכירות, תכנון תמהיל מלאי אופטימלי וניהול הרכש והייצור- והכל כנגזרת של רמת שירות נדרשת.

+SO99 הוא פתרון מוביל ומוכח בתעשיות מורכבות ומגוונות כגון תעשיות מזון ומשקאות, מוצרי צריכה, תעשייה, רפואה, חלקי חילוף, קמעונאות, סיטונאות ועוד. המערכת מתממשקת בצורה מלאה עם מגוון רחב של מערכות כגון SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, Priority.

AMCS Transport Optimization

מערכת לתכנון מסלולי תובלה, מיכליות דלק, מחזור ופינוי פסולת ומערבלי בטון, AMCS מאפשרת לארגון להתייעל, להשיג חסכונות משמעותיים ולהקטין את רמת זיהום האוויר שהארגון מייצר. חברת AMCS מציעה קשת מוצרים רחבה לתכנון מסלולים מתגלגל בזמן אמת ומערכות בקרה הנותנות מענה לכל צרכי הארגון.

הצטרפו ללקוחותינו המרוצים

דברו איתנו עוד היום