פתרונות
לוגיסטיים

חבילת היישומים Roadnet Transportation Suite מספקת פתרון מלא לאופטימיזציה של תהליכי ההפצה והמכירות ותומכת בכל צרכי הארגון. ניתן לחלוק את המידע התכנוני בין גופי הארגון תוך התבססות על פלטפורמה משותפת בעלת ממשק משתמש אחיד ומאגר מידע משותף. המערכת מתממשקת באופן מלא למערכות ERP וה- WMS הקיימות בארגון, לטובת שימוש במידע התכנוני. לצורך האופטימיזציה, התוכנה עושה שימוש באלגוריתמים מהמתקדמים בשוק. חבילת התוכנה של רודנט נמצאת בשימוש נרחב בתעשיות כגון: מוצרי מזון ומשקאות, מוצרי צריכה, חברות הפצה, פארמה, לוגיסטיקה ועוד.

מערכת המספקת פתרון אחד כולל המשתרע על תחומים שונים הכוללים את תכנון הביקוש, חישת הביקוש, חיזוי, קידום מכירות, תכנון תמהיל מלאי אופטימלי וניהול הרכש והייצור- והכל כנגזרת של רמת שירות נדרשת.

+SO99 הוא פתרון מוביל ומוכח בתעשיות מורכבות ומגוונות כגון תעשיות מזון ומשקאות, מוצרי צריכה, תעשייה, רפואה, חלקי חילוף, קמעונאות, סיטונאות ועוד. המערכת מתממשקת בצורה מלאה עם מגוון רחב של מערכות כגון SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, Priority.

פתרונות לוגיסטיים

אילו חברות וארגונים זקוקים לפתרונות לוגיסטיים מתקדמים?

גורמים עסקיים ומסחריים במגוון תעשיות, אשר מחזיקים מלאי גדול ומנהלים שרשרת אספקה, זקוקים לפתרונות לוגיסטיים בכל הקשור לניהול ותכנון מלאי, הפצה, מכירות, שינוע ותובלה. ככל שפעילות הארגון מורכבת יותר – כך עולה הצורך בשימוש בפתרון לוגיסטי חכם ואיכותי יותר. 

השאלה שכל ארגון שכזה צריך לשאול את עצמו היא האם הוא מעוניין באופטימיזציה, ייעול ומקסום באמצעות מערכות טכנולוגיות עדכניות, המפעילות אלגוריתמים מתקדמים, או שלחילופין הוא מסתפק בניהול בסיסי באמצעות מערכות ניהול ישנות וגיליונות אלקטרוניים מיושנים. 

תוכנה לניהול מלאי - רסנר
תוכנה לניהול מלאי

מהי התועלת הטמונה בשימוש בפתרונות לוגיסטיים מתקדמים?

הפתרונות האיכותיים בשוק מעניקים מגוון רחב של יתרונות משמעותיים לחברות וארגונים אשר מטמיעים אותם ומשתמשים בהם בשוטף, כולל היתרונות הבאים:

  • אופטימיזציה של שרשרת האספקה 
  • מקסום רווחי הארגון
  • העלאת רמת השירות והשגת יעדי שירות אופטימאליים 
  • צמצום העלויות הלוגיסטיות – כולל עלויות אחסון ועלויות הפצה
  • החזקת מלאי מינימאלי
  • העלאת שביעות רצון ונאמנות הלקוחות 
  • דיוק לוח הזמנים ומתן השירות
  • השגת יתרון עסקי ותחרותי על-פני המתחרים 

בשורה התחתונה, פתרונות לוגיסטיים חדשניים יכולים לתרום תרומה משמעותית להתייעלות, מינוף והצלחת הארגון.  

פתרונות לוגיסטיים בהתאמה אישית

תוכנות ומערכות שונות מתאימות לגורמים שונים. יש לעמוד בראש ובראשונה על מכלול הדרישות, הרצונות והצרכים הספציפיים של החברה או הארגון ולבצע התאמה אישית לפני שמבוצעת ההטמעה בפועל. כך אנחנו פועלים ומספקים ללקוחות שלנו פתרונות לוגיסטיים בהתאמה אישית לחלוטין. 

ניהול שרשרת אספקה יעילה
תוכנה לניהול מלאי

אלגוריתמים מתקדמים לאופטימיזציה של שרשרת האספקה 

חברת רסנר מייצגת את התוכנות המתקדמות של חברות התוכנה המובילות בתחום. תוכנות אלו מפעילות אלגוריתם חדשני, אוטומטי, אדפטיבי וחכם – שלומד לבד, מחשב תחזיות מדויקות ומתאים את עצמו לשינויים המתרחשים בשטח או אשר צפויים להתרחש בעתיד. 

  • תוכנת SO99+ של חברת ToolsGroup – פתרון כולל ומקיף לניהול דינאמי ואופטימיזציה של שרשרת האספקה כולה. המערכת משתמשת באלגוריתם חדשני וחכם אשר מחשב תחזיות ביקוש מדויקות ומאפשר לארגון להחזיק מלאי מינימאלי, לשמור על יעדי שירות אופטימאליים, לאזן בין היצע לביקוש, לקבל החלטות אסטרטגיות וטקטיות מושכלות וליישם אותן באופן יומיומי. המערכת מתאימה לשימוש בתעשיות מורכבות ומגוונות ומתממשקת בצורה מלאה וחלקה עם מגוון מערכות ERP ומערכות נוספות לניהול עסקים.
  • תוכנת Roadnet של חברת Omnitracs – פתרון מלא לאופטימיזצייה של תהליכי ההפצה והמכירות בארגון ע"י השגת שיפור בניצולת המשאיות, ניתוב מדויק והפחתת עלויות הפצה. כלי נהדר לתכנון מסלולים יומיומי וניצול אופטימאלי של צי הרכבים בהתבסס על אלגוריתמים מתוחכמים. המערכת מאפשרת לארגונים לצמוח ולנצל טוב יותר את המשאבים הקיימים ע"י תכנון הפצה חכם ויעיל במקום הגדלה יקרה ומיותרת של צי ההפצה.

שיווק, תכנון, הטמעה ותמיכה בפתרונות המובילים בעולם

רסנר תוכנות לוגיסטיות מייצגת את הפתרונות הלוגיסטיים המובילים בעולם בכל הקשור לניהול מלאי, תכנון מלאי, אופטימיזציה של שרשרת האספקה וניהול מערכי המכירות, ההפצה והתובלה. אנו מסייעים לארגונים וחברות בכל קנה מידה והיקף פעילות – כולל חברות גדולות ומורכבות הפועלות במגוון תעשיות רחב. 

אם אתם מעוניינים למנף את הארגון שלכם ע"י ייעול פעילותו ושרשרת האספקה שלו, שיפור רמת השירות המוענקת ללקוחות, הגדלת ומקסום הרווחים וצמצום עלויות התפעול, האחסון וההפצה – צרו איתנו קשר במספר 08-621-6601 או באמצעות הטופס הנמצא כאן בשביל לקבל מהמומחים שלנו מידע נוסף.  

ניהול שרשרת אספקה יעילה

תפריט נגישות