תוכנה לניהול מלאי

תוכנה לניהול מלאי

תוכנה לניהול מלאי – תכנון המלאי הנכון במקום ובזמן הנכון הוא המפתח להשגת יעדי רמות השירות ויעדים עסקיים נוספים. לכן, חברות עם ביקוש משתנה, כמות פריטים גדולה ומורכבות הפצה או ייצור חייבות לעבור מניתוח מלאי פשוט (לדוגמה ABC), לאופטימיזצית מלאי דינאמית המציגה את האיזון האופטימלי בין רמות המלאי לרמות השירות.טכנולוגיה זו מאפשרת לייעל מאוד את שרשרת האספקה של החברה ולהעניק לה יתרון תחרותי. מאחורי הפשטות האלגנטית של תוכנה לניהול מלאי +SO99 קיים מנוע רב עוצמה, המסוגל לנתח כמות משתנים גדולה ולקבוע יעד רמת שירות פרטני לכל פריט-מחסן. המנגנון מחשב את יעדי המלאי עבור כל פריט בנפרד, תוך השפעה הדדית של יעדי השירות בין הפריטים השונים.

היתרונות שלנו

אייקון

רמת שירות אופטימאלית

קביעה ותכנון אוטומטיים של יעדי רמת שירות בכל פריט/מחסן/חנות בהתאם לרמות השירות המוגדרות על ידי הארגון.

תוכנית S&OP - אייקון

תוצאות בזמן אמת

אפשרות תכנון מהיר של מודלים מורכבים בעלי כמויות נתונים גדולות.

תהליך S&OP - אייקון

ניתוח תרחישים

בניית תרחישים שונים של רמות שירות מול מלאי על מנת לאפשר תכנון אסטרטגי.

אייקון

אופטימיזציה מרובת רמות

תכנון של רשתות והקצאת מלאי בין רמות שונות ברשת או בתוך עצי מוצר.

אייקון

קביעת מדיניות מלאי
ברמת פריט-מחסן

קביעה אוטומטית של יעדי מלאי ברמת פריט: מלאי ביטחון, אופי אספקה, כמויות מינימום ועוד.

אייקון

תצוגת מדדים מרוכזת

דשבורד ניהולי עשיר המאפשר קבלת התראות וניהול יעיל על
פי חריגים.

תוכנה לניהול מלאי מייעלת את שרשרת האספקה

שרשרת האספקה של מוצר או שירות מסוים דורשת תיאום רב בין ארגונים, בעלי מקצוע, פעילויות, משאבים ומידע רלוונטי לאותו מוצר. כדי לייעל את פעילותה של שרשרת האספקה, מומלץ לעשות שימוש בתוכנה לניהול מלאי. תוכנת מלאי מתקדמת תאפשר ללקוחות העושים בה שימוש להאיץ את הביצועים העסקיים שלהם, תוך יצירת אופטימיזציה בפעילותה של שרשרת האספקה. תוכנות ניהול מלאי מסייעות בהתמודדות עם מספר אתגרים – החל מתכנון תמהיל המלאי האופטימלי לניהול הייצור, דרך ניהול מלאי יקר ערך אשר מפוזר לכל אורך שרשרת האספקה, וכלה במציאת פתרון לתמהיל מלאי שגוי הקיים במחסנים.

תוכנה לניהול מלאי - רסנר
תוכנה לניהול מלאי

כיצד לבחור תוכנה לניהול מלאי מתקדמת ומקצועית?

בעת בחירה של תוכנת לניהול מלאי כדאי לשים למספר עקרונות בסיסיים, אשר יבטיחו כי תקבלו לידיכם תוכנת ניהול מלאי מתקדמת ומקצועית. חברה בעלת ניסיון בייצור ושיווק של תוכנות לוגיסטיות תוכל להציע לכם מגוון של תוכנות לניהול מלאי עליהן תוכלו לסמוך בעיניים עצומות. כדאי להתעניין בהזמנה של תוכנה לניהול מלאי בעברית, ובכך להקל על עובדי החברה להתמודד עם ריבוי הפרטים והמידע המוזנים אל תוך תוכנה זו. את רכישת התוכנה כדאי לבצע אך ורק מחברה המתמחה בכך, כדי להבטיח שתקבלו מוצר איכותי ואמין שישרת אתכם לאורך שנים רבות. בטרם רכישת התוכנה, תוכלו להתעניין האם היא מספקת את כלל השירותים בהם אתם מעוניינים – דוגמת פונקציה של ריענון מלאי אוטומטי וכן אופטימיזציה של רמות המלאי באופן פרטני לכל פריט ופריט בצורה אוטומטית.

התאמת תוכנה לניהול מלאי אל צרכי החברה שלכם

כל מערכת ניהול מלאי צריכה לבסוף להתאים לשרשרת האספקה של החברה שלכם, ולכן עליה להתממשק בצורה מלאה עם יתר המערכות הממוחשבות בהן אתם עושים שימוש. רכישה של תוכנות לניהול מלאי מיועדים לחברות ועסקים בגדלים שונים – גם לארגון גדול המעוניין לייעל את מערכת התכנון הנוכחית שלו, וגם לארגון קטן או בינוני שרוצה להתפתח ולגדול. לא משנה באיזה תחום פועלת החברה או העסק שלכם, תוכנה לניהול מלאי המתאימה לצרכים שלכם תוכל לסייע לכם לנהל אותם באופן יעיל וחסכוני יותר, וכך לצמצם את הוצאות החברה.

ניהול שרשרת אספקה יעילה
ניהול שרשרת אספקה

יכולת חיזוי הסתברותי בתוכנה לניהול מלאי

אחת מהתכונות המתקדמות והחשובות ביותר במערכת ניהול מלאי היא היכולת לבצע חיזוי הסתברותי. חיזוי הסתברותי מאפשר למערכת להעריך מראש את הביקושים והצרכים של המלאי, מבוסס על נתונים היסטוריים ונתונים נוכחיים. על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו למידת מכונה ואלגוריתמים חכמים, המערכת מסוגלת לחזות בדיוק גבוה את התנודות בביקושים, לזהות מגמות ולהגיב בהתאם. כך, ניתן להפחית את הסיכון למלאי עודף או חוסר במלאי, ולהגיע לאופטימליות בניהול ובתכנון המלאי. יכולת זו חיונית במיוחד לארגונים גדולים, שבהם השפעת החלטות ניהול מלאי על העלויות ועל שירות הלקוחות יכולה להיות משמעותית.

מהפכת ניהול מלאי ב-Sabon: ממקומי לגלובלי בעזרת תוכנה לניהול מלאי +SO99

סבון, חנות קטנה שהפכה למותג עולמי עם 250 חנויות ברחבי העולם, הייתה זקוקה לשינוי גלובלי בשרשרת האספקה שלה. הצורך הזה התרחב במיוחד לאחר שהחברה נרכשה על ידי תאגיד הקוסמטיקה הצרפתי גרופ רושה ב-2016. בפני Sabon עמדה משימה עצומה: לעבור מתפיסת Make-to-Order ל-Make-to-Stock, להפוך את שרשרת האספקה לגלובלית, לאופטימיזצית רמות מלאי וזמינות ברמת המדינות.

הפתרון הגיע עם בחירתה של Sabon במערכת +SO99 של חברת רסנר. המערכת, העושה שימוש בחיזוי הסתברותי, אפשרה לחברה לתכנן את רמות המלאי באופן מדעי, ולהתמודד עם תרחישים שונים. היכולת לחזות את הביקושים ולתכנן את ייצור הסבונים במפעל חדש בצרפת הוכיחה את עוצמת המערכת.

במהלך מגפת הקורונה, רסנר ו-Sabon עבדו יחד להבין את התהליכים העסקיים ולאפיין את הצרכים העתידיים של החברה. ההטמעה התבצעה תחת אתגרים רבים, כולל חסמי שפה ותרבות, אך לבסוף הטמעת המערכת בכל המדינות התבצעה בהצלחה, כולל אופטימיזציה מרכזית.

התוצאות מדברות בעד עצמן: הקטנת המלאים בשווקים ב-20%, חיתוך המשלוחים האוויריים לאסיה ב-50%, ושיפור אחוז הזמינות בשווקים המרכזיים מ-88% ל-98%. ההצלחה הזו מדגימה את כוחה של מערכת ניהול מלאי מתקדמת +SO99 בשיפור התפעול העסקי וההיערכות לתרחישים שונים.

להמשך קריאה >>

חיזוי הביקוש
תוכנה לניהול מלאי

מדריך: סודות לתוכנה לניהול מלאי לביקוש משתנה ועמידות שרשרת האספקה

בתקופות של חוסר ודאות ומשברים, חוזק וגמישות שרשרת האספקה הופכים למרכיבים מרכזיים בשימור הרווחיות ובשרידות העסקית. מערכת ניהול מלאי עמידה ותוכנה לניהול מלאי איכותית משחקות תפקיד קריטי בהתמודדות עם שינויים בדפוסי הביקוש. מדריך "3 הסודות להתאמת מלאי לביקוש משתנה ועמידות שרשרת האספקה" מציע אסטרטגיות מוכחות וטיפים מעשיים לבניית שרשרת אספקה גמישה וחזקה. המדריך מדגיש את חשיבות האנליזה המתמדת של נתוני השוק, התאמת המלאי בהתאם לתחזיות מדויקות, והפעלת תהליכים אופטימיזציוניים לשמירה על גמישות, תוך כדי שמירה על יעילות והפחתת סיכונים. כל אלו מציגים את האסטרטגיה המנצחת לניהול חכם ונבון של מערכת ניהול מלאי, ומסייעים לעסקים להישאר מתחרים ויציבים אפילו בתקופות משבר.

לפרטים נוספים והורדת המדריך >>

סקירת הפתרונות המובילים לאופטימיזציה של שרשרת האספקה ב-2023

בעולם המתמיד בשינוי אופטימיזציה של שרשרת אספקה, חשוב להישאר מעודכנים עם הפתרונות הטובים והמתקדמים ביותר בשוק. דו"ח השוק המלא של Quadrant Knowledge Solutions לשנת 2023, זמין כעת להורדה, ומציע סקירה מקיפה ומעמיקה של הספקים המובילים בתחום אופטימיזציית מלאי ושרשרת אספקה. הדו"ח, שהתפרסם במסגרת Quadrant Knowledge Solutions SPARK Matrix™, מספק דירוג תחרותי של הספקים המובילים בתחום, ומדגיש את חברת ToolsGroup, שנבחרה למובילת שוק בפעם השניה ברציפות, עם דירוגים גבוהים בכל הפרמטרים של טכנולוגיה, מצויינות והשפעה. הדו"ח מהווה משאב חיוני למי שמחפש להבין את הטרנדים הנוכחיים והעתידיים בתחום, ולקבל תובנות על האסטרטגיות המובילות לניהול יעיל של שרשרת האספקה.

להורדת הדו"ח השנתי >>

ניהול שרשרת אספקה יעילה
כיצד עובדת תוכנה לניהול מלאי?

מאחורי הפשטות האלגנטית של מערכת +SO99 קיים מנוע רב עוצמה, המסוגל לנתח כמות משתנים גדולה ולחשב  את יעדי המלאי עבור כל פריט בנפרד

באיזה אופן המערכת מספקת את הנתונים?

באמצעות תצוגת מדדים מרוכזת המדווחת על אירועים חריגים בזמן אמת

התייעלות אסטרטגית

בניית תרחישים שונים של רמות שירות מול מלאי ברמת המחסן והפריט הבודד, על מנת לאפשר תכנון אסטרטגי

תוכנת עיתוד מלאי מתקדמת מאפשרת את האצת הביצועים העסקיים, תוך יצירת אופטימיזציה של שרשרת האספקה. התוכנה מספקת תכנון , אופטימיזציה וניהול מלא של כל שרשרת האספקת והתחזוקה של תמהיל המלאי האופטימאלי .

את רכישת התוכנה כדאי לבצע אך ורק מחברה המתמחה בכך, כדי להבטיח שתקבלו מוצר איכותי ואמין שישרת אתכם לאורך שנים רבות. בנוסף, יש לוודא שהתוכנה מספקת את כלל השירותים שאתם זקוקים להם.

תוכנות ניהול מלאי מתקדמות מתאימות לכל חברה או עסק בכל תחום ובכל גודל הנותן שירות ממלאי. התוכנה מתאימה לצרכים של החברה ובכך מסייעת לכם להתנהל באופן יעיל וחסכוני יותר.

הצטרפו ללקוחותינו המרוצים

תפריט נגישות