ניהול
מבצעים

ניהול מבצעים

עיצוב מסעות פרסום ומבצעים היא משימה מורכבת הדורשת סנכרון מלא בין צוותים חוצי-ארגון של שיווק, מכירות ותפעול. האתגר העיקרי הוא זמינות פלטפורמה משותפת המעניקה לכל בעלי התפקידים בתכנון, תצוגה אחידה של נתונים תפעוליים הרלוונטיים אליהם. פתרון מערכת +SO99 לתכנון מבצעים עושה בדיוק את זה. ראשית, הוא נותן לאנשי השיווק כלי רב עוצמה העושה שימוש בטכנולוגית AI לצורך תכנון המבצעים השונים תוך חיזוי מיידי של פרופיל המכירות בזמן המבצע, עלות המבצע והחזר ההשקעה ממנו. שנית, הוא מהווה פלטפורמה לצורך סנכרון עם גורמי התפעול בשרשרת האספקה. כך הם יכולים להתאים את תוכניות הייצור והאספקה להשפעה החזויה של מסעות הפרסום והמבצעים ולוודא אספקה סדירה לאורך כל תקופת המבצע.

ממשק גאנט אינטואיטיבי המספק תמונת מצב מושלמת לשליטה נוחה  במשאבים והמשימות בכל זמן נתון.

היתרונות שלנו

תהליך S&OP - אייקון

סימולציית מבצעים

המערכת משקללת את כל המשתנים הקשורים למבצע מתוכנן, כגון זמן ומגבלות אספקה על מנת לספק הערכה מידית ליעילות המבצע. כמו כן, היא מספקת נתון של תשואה על ההשקעה (ROI) לצורך חישוב כדאיותו.

אייקון

בקרת ביצוע

המערכת מסייעת לחברות לשפר את תוצאות ביצוע המבצעים על ידי סנכרון בין מחלקות המכירות והתפעול. היא מאפשרת לאנשי השיווק לנהל, לעדכן ולעקוב אחר כל השינויים הקשורים למבצעים וקידומי מכירות.

אייקון

תחזית מבצעים

גורמים רבים יכולים להשתנות באופן משמעותי ברמת הערוץ או ברמת החנות, מה שהופך את תכנון המבצעים לתהליך מורכב ביותר. המערכת מציעה פתרון אוטומטי המפשט תהליך זה.

הצטרפו ללקוחותינו המרוצים

תפריט נגישות