חיזוי
ביקושים

חיזוי ביקושים

שימוש בטכנולוגיית חיזוי ביקוש מתקדמת, פירושה שהמתכננים לא צריכים להוסיף את מדע ניתוח נתונים ופיתוח האלגוריתמים לרשימה ארוכה של מיומנויות הנדרשות מהם. מאחורי הפשטות האלגנטית שלה קיים מנוע רב עוצמה, המסוגל לחשב תחזית אמינה ולהעריך את יציבות ביקוש הפריט.
במקום מתכננים שצריכים לבחור את האלגוריתם הטוב ביותר עבור מצב נתון, אנו מספקים אלגוריתם אחד אדפטיבי, היוצר באופן אוטומטי תחזית מהימנה עבור כל פריט\מחסן\חנות- מפריטים מהירים בעלי תנועה יומיומית ועד פריטים איטיים ובלתי צפויים.
בעזרת התוכנה המתכננים משוחררים מהצורך של בניית התחזית ויכולים להשקיע זמן נוסף בקבלת החלטות בהן נדרשת תובנה עסקית אנושית.

היתרונות שלנו

תהליך S&OP - אייקון

חיזוי אוטומטי

אלגוריתם חיזוי עוצמתי בעל יכולת למידה והתאמה עצמית המאפשר חישוב שונה בהתאם לאופי הפריטים, התעשיה ועוד.

אייקון

שכבות ביקוש נפרדות

הבנה של פרופילים בסיסיים וכל הגורמים המשפיעים על שינוי בביקוש למשל עונתיות, מבצעים, השקות ועוד.

אייקון

אלגוריתם חדשני

חיזוי מבוסס תדירות של כמויות, שורות הזמנה ומשתנים חיצוניים.
חיזוי הסתברותי מרמת שורות ההזמנה ולא על סמך כמויות אבסולוטיות.

אייקון

המחשה ויזואלית רבת עוצמה

אפשרות להציג רמות שונות של היררכית מוצר, שוק וכן הצגתו ביחידות זמן ומידה שונות.

אייקון

חיזוי אגרגטיבי

חיזוי מלמטה למעלה- מרמת שורות ההזמנה
תוך בחירה אוטומטית של הרמה בעלת שגיאת התחזית הנמוכה ביותר.

אייקון

נטרול אוטומטי לאירועים חריגים

זיהוי אוטומטי של אירועי חוסר או גידול חד פעמי בביקוש, סימון האירוע ונטרול השפעתו מחישוב התחזית.

בניית חיזוי ביקושים ומכירות

האתגרים:

  • ביקוש בלתי צפוי, מקוטע  או איטי.
  • תהליכי תכנון ארוכים ויקרים.
  • תחזיות לא מהימנות.
ניהול שרשרת אספקה
תוכנה לניהול מלאי

הפתרון המוצע

חישוב מדויק של תחזית ברמת פריט-מחסן, טיפול בפריטים איטיים ותנודתיים ושיפור תפוקות המתכנן.

חברת ToolsGroup מציעה פתרון למנהלי שרשרת אספקה ומתכנני הביקוש אשר מתקשים בתהליך התכנון. מערכת  SO99+ מספקת תוצאות עסקיות בסביבות מורכבות המונעות מביקוש לא יציב, ומאפשרת מינוף נתונים כמותיים ואיכותיים לשיפור התחזית, כל זאת על מנת לשפר את תהליך התכנון. אם ארגונכם אינו מצליח לקבל תחזית מפורטת ומדויקת, רמות המלאי לא מותאמות לרמת השירות המובטחת, או המתכננים מבלים מרבית זמנם בניסיון לבנות תחזית סטטיסטית, אנחנו יכולים לעזור.

הגישה המנחה בפיתוח המערכת, אותה אנו מכנים בגאווה "powerfully simple" מאפשרת ללקוחותינו להתקדם לרמה גבוהה של הבנה ואוטומציה של תהליך התכנון. גישה זו באה לידי ביטוי בתכנון תחזית, טיפול בביקוש מקוטע ואיטי, השקת מוצרים חדשים, קידום מכירות ומבצעים, מוצרים מחליפים ותכנון עונתיות.

גרף

בתקופה בה אנו חיים ניהול שרשרת אספקה הינו הליך חיוני המקשר בין הארגון לספקיו ולקוחותיו. ההליך משפיע רבות על הצלחת הארגון ורווחיותו, מתחיל בחומרי הגלם ומסתיים במוצר סופי המוכן לשיווק ומכירה. יחד עם זאת, עקב אופיו של השוק המשתנה והמתקדם יש צורך לבצע תכנון דינמי בשרשרת אספקה המתאים לצרכים הכשוויים ועתידיים של החברה. לנו בחברת רסנר תוכנות לוגיסטיות בע״מ יש עבור צרכים אלו פתרונות שלמים בדמות תוכנות מתקדמות לניהול שרשרת האספקה.

ניהול שרשרת אספקה יעילה
תוכנה לניהול מלאי - רסנר

הצורך בתכנון דינמי בשרשרת אספקה

הצורך בתכנון דינאמי בשרשרת האספקה נובע מתנאי שוק משתנים שמקורם בין היתר בתחרות גלובאלית, שיפורים ושינויים טכנולוגיים, והמצב הכלכלי של המשק. נתונים אלו הובילו לביקוש הולך וגובר בקרב הצרכנים למוצרים יותר ויותר מגוונים וחדישים, אשר אלצו חברות וארגונים לפתח רמה גבוהה של גמישות בניהול חברה ככלל, ובפרט בכל הקשור לשרשרת  האספקה. זוהי גמישות הדורשת יצירת מערכת ניהול אספקה חכמה ומקיפה, המשלבת בתוכה גם את ספקי ולקוחות הארגון ומבוססת על טכנולוגיות מתקדמות. לחברתנו מגוון פתרונות לבעיות אלו, המאפשרים ניהול ושליטה דינמיים ועדכניים ביחסים תלותיים שבין הזמנות מיצרנים וספקים, אופטימיזציה בתכנון היומי והדינמי של מערך ההפצה והלוגיסטיקה, תכתיבי קיבולת מלאי ומחזורי ייצור של הארגון. 

מערכות ותוכנות לתכנון דינמי בשרשרת האספקה

על מנת לספק את צרכיה של שרשרת אספקה דינמית אנו משווקים, מטמיעים ותומכים במערכות ותוכנות ניהול ייעודיות לתחום זה. התוכנות והמערכות מפותחות על ידי חברות התוכנה המובילות בעולם וכוללות בין היתר את האפשרויות העיקריות הבאות:

  • AMCS Transport Optimization – מערכת המספקת מענה לצורכי ענף התובלה באופן יעיל ופשוט. המענה מסופק באמצעות תכנון, בקרה ושליטה, וניתוב בזמן אמת של הזמנות, המאפשר יצירת דיאלוג אינטראקטיבי בין המפעיל למערכת.
  • Roadnet Transportation Suite – מערכת של חברת Omnitracs העולמית שהינה ייעודית לצורכי תכנון ואופטימיזציה של שילוח, הובלה והפצת מוצרי החברה.
  • +SO99 – תוכנה של חברת ToolGroup הנעזרת במודלים איכותיים ומתקדמים המאפשרים לחשב תחזיות וליצור אופטימיזציה כלל רישתים, המייעלים את רמות השירותים המוענקים ללקוחות באופן חסכוני ומשתלם ביותר.
ניהול שרשרת אספקה

הצטרפו ללקוחותינו המרוצים

תפריט נגישות