אינפוגרפיה

‏‏

RN Infographics

FIVE KEY KPIs

באמצעות קביעת מדדי ביצוע מרכזיים (KPIs) יכול צי הרכבים בארגון לעמוד בהצלחה ביעדים. השאלה היא אילו KPIs כדאי להציב? להלן 3 שאלות שהארגון המודרני צריך לשאול בשביל לקבל את המענה המתאים לו + 5 תחומים חשובים שיש לנטר בשביל לבדוק את רמת הביצועים של הנהגים ושל צי הרכבים. 

RN Infographics

RN Infographics

Interstate of Things

מהו "האינטרנט של הדברים"? טכנולוגיות לשילוב בין חפצים בעולם הפיסי למערכות ממוחשבות לצורך יצירת חפצים "חכמים", כמו למשל צי רכבים חכם בארגון. הטכנולוגיות הללו זמינות כבר היום ומאפשרות למערך ההובלה להשיג חיסכון של עשרות אחוזים במגוון עלויות תפעול שונות, לאסוף ולנתח מידע קריטי, לעמוד בלוח הזמנים, לתכנן נתיבים באופן אידיאלי ולשדרג באופן ניכר את רמת התפעול שלו, של הרכבים ושל הנהגים. 

‏‏

RN Infographics

Proof of Delivery Inforgraphic

מדוע כדאי לבחור באפליקציית ה-POD (הוכחת אספקה) של Omnitracs? המערכת המתקדמת מאפשרת איסוף נתונים ותקשורת בין הנהג למשרד לגבי סטטוס המשימות. באופן זה היא מסייעת לארגון לנטר זמני שירות, זמני הגעה ומשלוחים שהושלמו, חוסכת בשעות נוספות של נהגים, משפרת את היעילות שלהם בשטח, מגדילה את רמת שביעות הרצון של הלקוחות וחוסכת בניירת. 

RN Infographics

Omnitracs Roadnet Transportation Suite

חבילת היישומים Roadnet Transportation Suite מהווה פתרון ניתוב ותזמון יעיל, איכותי, חכם וגמיש. באמצעותה יכול הארגון לתכנן מסלולים אופטימליים העומדים בכל האילוצים, וכך לחסוך באופן דרמטי במגוון עלויות תפעול, למדוד את ביצועי הנהגים באופן יומיומי, למקסם את הפרודוקטיביות של הציוד ושל הנהגים, לעמוד בדרישות הלקוחות, לחסוך זמן רב המוקדש לתכנון מסלולי הפצה ולהשתמש בו לצורך חיזוי אסטרטגי.

‏

RN Infographics

Routing Methods Guide

הארגון המודרני, הפועל בסביבה עסקית מורכבת, משתנה ומאתגרת, כבר לא יכול להסתפק בשימוש בשיטת ניתוב מסוג אחד בלבד – דינאמי או סטטי. כיצד הוא יכול לאזן בין דרישות הלקוחות, יעילות וחיסכון בעלויות? כיצד לתכנן נתיבים באופן שמתאים גם לארגון וגם ללקוחות? להלן 7 שיטות ניתוב והיתרונות והחסרונות של כל אחת.

‏‏

RN Infographics

Standard vs Dynamic Routing

ישנן 2 שיטות ניתוב מרכזיות: ניתוב דינאמי וניתוב סטנדרטי (סטטי). כל אחת מהן בעלת יתרונות וחסרונות משל עצמה. מהו הניתוב המתאים לארגון שלכם מבין האפשרויות הקיימות? כיצד אתם יכולים ליהנות מהטוב שבשני העולמות ולאזן באופן היעיל ביותר בין רמות שירות אופטימליות לחיסכון ניכר בהוצאות? לחצו ותדעו עוד.

RN Infographics

Top 3 Logistics Challenges Solved

ארגונים רבים מתקשים לשמור על רווחיות באקלים הכלכלי הנוכחי. האם כדאי להם להעלות מחירים או לחילופין לצמצם את כמות העובדים? להלן 3 אתגרים לוגיסטיים גדולים והדרך האידיאלית לפתור אותם בשביל להפחית לחצים, לצמצם עלויות תפעול, להגדיל רווחים, לשפר את רמת שביעות הרצון של הלקוחות ולהשיג יתרון תחרותי על פני המתחרים.

‏‏

RN Infographics

Omnitracs

מוצפים בפניות מצד לקוחות ששואלים איפה ההזמנה שלהם? כל שיחה כזאת לוקחת זמן רב ולכן גם עולה הרבה כסף. כ-50% מהצרכנים פונים לספקים בשאלות מסוג זה. באמצעות תוכנה לניהול הפצה, המייצרת מסלולים אופטימליים לנהגים, ניתן לעמוד בכל האילוצים של הלקוחות, לשפר את רמות השירות, לצמצם עלויות הפצה, לנצל את הצי באופן מיטבי – ולחסוך הרבה שיחות שירות.

נתונים

Danone

מגוון תהליכי התכנון בחברת דנונה היו מנותקים האחד מהשני. SO99+, מערכת לחיזוי ביקוש מבית ToolsGroup, איחדה בין תהליכי התכנון השונים ויצרה מנגנון מגובש ואחיד שאסף וניתח מידע תכנוני ממקורות פנימיים וחיצוניים והפיק תחזיות ביקוש מדויקות להפליא. כתוצאה מכך החברה שדרגה באופן ניכר את רמת התכנון שלה ושיפרה מדדי צמיחה והחזר השקעה. 

SO99 infographics

הודעה

5 signs you are outgrowing your planning solutions

מערכות ישנות ומיושנות לחיזוי ביקוש ותכנון מלאי אינן יכולות לעמוד בדרישות שוק מודרני, מורכב ומאתגר המאופיין בריבוי ערוצים, ריבוי מחסנים, עונתיות ותחלופה מהירה של פריטים מסוגים שונים. להלן 5 בעיות נפוצות הנובעות משימוש במערכות אלו והפתרון המדויק לכל אחת + דרך המלך ליצירת אסטרטגייה בריאה וחכמה לניהול שרשרת האספקה שתאפשר לארגון לחסוך עלויות, לקבל החלטות מושכלות ולשדרג את רמות השירות.

נתונים

ToolsGroup Infographic – About

כבר 25 שנים שחברת ToolsGroup מסייעת לארגונים במגוון תעשיות במשק לנהל שרשרת אספקה גדולה, מורכבת וגלובלית באמצעות מערכות טכנולוגיות המבוססות על בינה מלאכותית, למידת-מכונה ואלגוריתמים מתקדמים. דרך שימוש במערכות אלו אותם ארגונים מבצעים אופטימיזציה לשרשרת האספקה שלהם, וכך משיגים שיפור משמעותי ברמות השירות וברמת הפרודוקטיביות של המתכננים, מפחיתים בהוצאות אחסון, מחזיקים מלאי מינימלי ומגדילים רווחים.

Machine-Learning

Machine-Learning

באמצעות אלגוריתמים של למידת-מכונה ניתן ליצור תחזיות ביקוש מהימנות ולהפחית בין 50%-90% מהעומס הרובץ על כתפי המתכננים בארגון. יותר מ-45% מהעסקים כבר משתמשים בטכנולוגיות מסוג זה. להלן 7 טיפים לשימוש מוצלח בלמידת-מכונה. עקבו אחריהם ותוכלו לנצל את היתרונות העסקיים הרבים המגולמים בטכנולוגיות מתקדמות לניהול ותכנון מלאי, חיזוי ביקוש ואופטימיזציה של שרשרת האספקה. 

‏

Lennox

חברת לנוקס התרחבה וגדלה באופן משמעותי וכתוצאה מכך נאלצה להתמודד עם אתגרים תכנוניים וניהוליים רבים ומורכבים. באמצעות מערכת SO99+ של חברת ToolsGroup היא הצליחה לבצע אופטימיזציה לשרשרת האספקה שלה, לאזן בין רמות שירות להוצאות אחסון וליצור תחזיות ביקוש מהימנות תוך כדי התחשבות במגוון רחב של פרמטרים כגון עונתיות ודפוסי ביקוש משתנים.

נתונים

?Do You Have a Long Tail

עסקים רבים אינם מודעים לכך שיש להם זנב ארוך – משמע הם מחזיקים כמות גדולה של פריטים איטיים מאוד וסובלים מחוסר איזון בין ביקוש לרמות מלאי. בנוסף לכך הם אינם מודעים לכך שהזנב הזה רק הולך ומתארך מסיבות שונות. מצב זה משפיע לרעה על רמות השירות ושולי הרווח שלהם. להלן מספר סימפטומים של זנב ארוך לצורך הערכת המצב והצעדים בהם יש לנקוט על מנת לקצר אותו ולשלוט בו מעתה והלאה. 

The Evolution of S_OP

The Evolution of S_OP

אמנם תהליכי S&OP נמצאים בשימוש כבר עשרות שנים, אך רק לאחרונה מומשו באופן מלא ההבטחות המגולמות בסנכרון מערכי המכירות, השיווק והתפעול בארגון. כיצד מנוהלים תהליכי ה-S&OP בארגון שלכם? האם הם מנוהלים באופן מיטבי ועפ"י צרכי ודרישות השוק? לחצו ותוכלו לדעת היכן אתם עומדים באבולוציה המתמשכת של תהליכי ה-S&OP. 

Wayfair

Wayfair

חברת Wayfair היא קמעונאית אינטרנטית בעלת מחזור הכנסות בגובה 5 מיליארד דולר שמציעה יותר מ-8 מיליון פריטים לרכישה אונליין. כתוצאה מהצמיחה המהירה שלה היא נאלצה להתמודד עם האתגרים הכרוכים במעבר לניהול שרשרת אספקה גלובלית, מורכבת וגדולה. באמצעות מערכת טכנולוגית מבית ToolsGroup היא הצליחה ליצור תחזיות ביקוש מהימנות, לחסוך זמן רב למתכננים ולבצע אופטימיזציה לשרשרת האספקה

What’s Wrong with A-B-C Inventory Classification

What’s Wrong with A-B-C Inventory Classification

ניהול מלאי בשיטת ABC היה הסטנדרט במשך שנים רבות, אך כיום הוא כבר מיושן ולא מסוגל לספק את הסחורה בשוק מודרני, מורכב ומאתגר. באמצעותו ניתן לנהל מלאי – אך לא למקסם אותו. מהן הבעיות הטמונות בשימוש בשיטה זאת – ובאיזו שיטה כדאי להשתמש על מנת ליצור תחזיות ביקוש מדויקות, להחזיק מלאי מינימלי, למקסם את המלאי ולאזן בין ביקוש להיצע?

The Evolution of Forecasting

The Evolution of Forecasting

אחת לכמה שנים חל שינוי משמעותי בגישה לחיזוי ביקוש. כל שינוי מביא איתו שיפור ניכר ביכולות החיזוי וברמת הדיוק והמהימנות של תחזיות הביקוש. להלן האבולוציה של הגישות השונות ועד לחיזוי באמצעות אלגוריתמים של למידת-מכונה – הגישה המתקדמת ביותר כיום, שאוספת מידע תכנוני ממגוון מקורות שונים ולוקחת בחשבון מספר רב של פרמטרים המשפיעים על הביקוש לצורך יצירת תחזיות ביקוש המאופיינות ב-90% דיוק. 

תפריט נגישות