תרשים שרשרת אספקה – תמונת-מצב ברזולוציה גבוהה לביצוע אופטימיזציה ברמה גבוהה

מי החוליה החלשה? באמצעות תרשים שרשרת אספקה מפורט ומדויק תוכלו לראות את שרשרת האספקה של הארגון שלכם כמו שלא ראיתם אותה מעולם. למעשה, עבור ארגונים רבים מדובר בפעם הראשונה בה הם יראו אותה באמת ויוכלו להבין איך המנועים והגלגלים שלה פועלים מאחורי הקלעים. מדובר בהמחשה ויזואלית רבת-עוצמת שכל ארגון שמנהל מלאי ושרשרת אספקה צריך להשתמש בה, ובפרט אם מדובר בשרשרת מורכבת ורבת-חוליות. זאת ועוד – לא כל תרשים זהה למשנהו. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא בשביל לדעת עוד.

מהו תרשים שרשרת אספקה?

תרשים שרשרת אספקה הוא המחשה ויזואלית של המרכיבים, הפעולות, התהליכים, המידע והגורמים המעורבים בכל שרשרת האספקה החל משלב חומרי הגלם ועד למוצר המוגמר והזמין לרכישה על המדף. באמצעות תרשים מסוג זה ארגונים במגוון תעשיות והיקפי פעילות יכולים לייעל את שרשרת האספקה ולקבל החלטות עסקיות מושכלות בכל הקשור לרכש, לוגיסטיקה, תמחור, ניהול מלאי, מכירות, הפצה – ועוד. 

תרשים שרשרת אספקה = תמונת-מצב מלאה 

ככל ששרשרת האספקה של הארגון מורכבת ומכילה יותר משתנים, כך עולה החשיבות הטמונה ביצירת תרשים מפורט ומדויק שלה.  בשורה התחתונה, תרשים שרשרת אספקה מורכב עוזר לארגון ליצור שרשרת אספקה פשוטה, לזהות חוליות חלשות ולאתר הזדמנויות לייעול שלה – והן תמיד שם, רק צריך לזהות אותן. באופן ספציפי, התרשים עוזר לארגון:
  • לסנכרן בין הגורמים השונים בשרשרת ולאפשר להם לתקשר ולשתף פעולה באופן מיטבי 
  • לצמצם עלויות תפעול, אחסון והובלה
  • לזהות מכשולים וגורמים מעכבים בשרשרת האספקה, כולל תרחישים חריגים אך אפשריים
  • לאזן בין היצע לביקוש ולהחזיק מלאי מינימאלי ומדויק 
  • לחסוך זמני תפעול + לעמוד בזמני מסירה והפצה 
  • להבטיח את איכות המוצר המוגמר
  • לזהות הזדמנויות לייעול שרשרת האספקה 
  • לעמוד ברמות שירות אופטימאליות ולשמור עליהן
  • להגדיל ולמקסם רווחים 
  • להשיג יתרון תחרותי על-פני המתחרים 

להתקדם לניהול מודרני של שרשרת האספקה

ארגונים שמנהלים שרשרת אספקה צריכים לעמוד באינספור אתגרים בשגרה, אך מערכות תכנון ישנות אינן מסוגלות לספק להם את הסחורה. הם זקוקים לגישה משולבת, רב-תחומית ורב-שיטתית לניהול השרשרת.  יצירת תרשים שרשרת אספקה עם תוכנה מתקדמת לניהול שרשרת אספקה תעזור להם להשיג בדיוק את זה ולעבור לניהול מודרני שלה. זאת לצורך עמידה במגוון האתגרים והמורכבויות הטמונים בניהול שרשרת אספקה המכילה מספר רב של חוליות, ערוצים, מקבלי החלטות, מרכזים לוגיסטיים ומקדמי מכירות.  בסביבה עסקית כה תחרותית לכל יתרון קטן יש תועלת גדולה, ולכל יתרון גדול, כמו שרשרת אספקה שמתקתקת כמו שעון – יש תועלת אדירה. 

תוכנה מתקדמת לניהול שרשרת אספקה בהתאמה מלאה כולל הטמעה ותמיכה מחברת רסנר

חברת רסנר מייצגת את התוכנות והמערכות הלוגיסטיות המתקדמות של חברות התוכנה המובילות בתחום, כולל גם SO99+ של ToolsGroup.  באמצעותן תוכלו ליצור המחשה ויזואלית כוללת ומקיפה – המחשה רבת-עוצמה ורבת-השפעה, כולל אפשרות להציג רמות שונות של היררכיית מוצר-שוק והצגתן ביחידות זמן ומידה שונות.  כמובן שבנוסף ליכולת החשובה ליצור תרשים שרשרת אספקה, התוכנות הלוגיסטיות שאנחנו מייצגים מציעות פונקציות עוצמתיות רבות אחרות, ובנימה כללית הן יסייעו לארגון שלכם לנהל את שרשרת האספקה שלו באופן מודרני ואפקטיבי מתמיד. דעו שהתוכנה שנטמיע בארגון שלכם תותאם עבורכם באופן אישי בהתאם למגוון רחב של פרמטרים. בנוסף לכך תיהנו מתמיכה מלאה מטעם צוות החברה – תמיכה לכל אורך האספקה.  אם אתם מעוניינים באופטימיזציה של שרשרת האספקה, צרו איתנו קשר במספר 08-621-6601 או באמצעות הטופס הנמצא כאן בשביל לקבל מהמומחים שלנו מידע נוסף.
מוזמנים לשתף
Picture of אמנון רסנר
אמנון רסנר

בעלים ומנכ''ל של רסנר תוכנות לוגיסטיות

תוכן עניינים
דברו איתנו עוד היום
למאמרים נוספים

תפריט נגישות