תחזית ותכנון הביקוש

האתגרים:

  • ביקוש בלתי צפוי, מקוטע  או איטי.
  • תהליכי תכנון ארוכים ויקרים.
  • תחזיות לא מהימנות.

הפתרון המוצע:

חישוב מדויק של תחזית ברמת פריט-מחסן.
טיפול בפריטים איטיים ותנודתיים.
שיפור תפוקות המתכנן.

חברת ToolsGroup מציעה פתרון למנהלי שרשרת אספקה ומתכנני הביקוש אשר מתקשים בתהליך התכנון. מערכת  SO99+ מספקת תוצאות עסקיות בסביבות מורכבות המונעות מביקוש לא יציב, ומאפשרת מינוף נתונים כמותיים ואיכותיים לשיפור התחזית, כל זאת על מנת לשפר את תהליך התכנון. אם ארגונכם אינו מצליח לקבל תחזית מפורטת ומדויקת, רמות המלאי לא מותאמות לרמת השירות המובטחת, או המתכננים מבלים מרבית זמנם בניסיון לבנות תחזית סטטיסטית, אנחנו יכולים לעזור.

הגישה המנחה בפיתוח המערכת, אותה אנו מכנים בגאווה "powerfully simple" מאפשרת ללקוחותינו להתקדם לרמה גבוהה של הבנה ואוטומציה של תהליך התכנון. גישה זו באה לידי ביטוי בתכנון תחזית, טיפול בביקוש מקוטע ואיטי, השקת מוצרים חדשים, קידום מכירות ומבצעים, מוצרים מחליפים ותכנון עונתיות.

בתקופה בה אנו חיים ניהול שרשרת אספקה הינו הליך חיוני המקשר בין הארגון לספקיו ולקוחותיו. ההליך משפיע רבות על הצלחת הארגון ורווחיותו, מתחיל בחומרי הגלם ומסתיים במוצר סופי המוכן לשיווק ומכירה. יחד עם זאת, עקב אופיו של השוק המשתנה והמתקדם יש צורך לבצע תכנון דינמי בשרשרת אספקה המתאים לצרכים הכשוויים ועתידיים של החברה. לנו בחברת רסנר תוכנות לוגיסטיות בע״מ יש עבור צרכים אלו פתרונות שלמים בדמות תוכנות מתקדמות לניהול שרשרת האספקה.

הצורך בתכנון דינמי בשרשרת אספקה

הצורך בתכנון דינאמי בשרשרת האספקה נובע מתנאי שוק משתנים שמקורם בין היתר בתחרות גלובאלית, שיפורים ושינויים טכנולוגיים, והמצב הכלכלי של המשק. נתונים אלו הובילו לביקוש הולך וגובר בקרב הצרכנים למוצרים יותר ויותר מגוונים וחדישים, אשר אלצו חברות וארגונים לפתח רמה גבוהה של גמישות בניהול חברה ככלל, ובפרט בכל הקשור לשרשרת  האספקה. זוהי גמישות הדורשת יצירת מערכת ניהול אספקה חכמה ומקיפה, המשלבת בתוכה גם את ספקי ולקוחות הארגון ומבוססת על טכנולוגיות מתקדמות. לחברתנו מגוון פתרונות לבעיות אלו, המאפשרים ניהול ושליטה דינמיים ועדכניים ביחסים תלותיים שבין הזמנות מיצרנים וספקים, אופטימיזציה בתכנון היומי והדינמי של מערך ההפצה והלוגיסטיקה, תכתיבי קיבולת מלאי ומחזורי ייצור של הארגון. 

מערכות ותוכנות לתכנון דינמי בשרשרת האספקה

על מנת לספק את צרכיה של שרשרת אספקה דינמית אנו משווקים, מטמיעים ותומכים במערכות ותוכנות ניהול ייעודיות לתחום זה. התוכנות והמערכות מפותחות על ידי חברות התוכנה המובילות בעולם וכוללות בין היתר את האפשרויות העיקריות הבאות:

  • AMCS Transport Optimization – מערכת המספקת מענה לצורכי ענף התובלה באופן יעיל ופשוט. המענה מסופק באמצעות תכנון, בקרה ושליטה, וניתוב בזמן אמת של הזמנות, המאפשר יצירת דיאלוג אינטראקטיבי בין המפעיל למערכת.
  • Roadnet Transportation Suite – מערכת של חברת Omnitracs העולמית שהינה ייעודית לצורכי תכנון ואופטימיזציה של שילוח, הובלה והפצת מוצרי החברה.
  • +SO99 – תוכנה של חברת ToolGroup הנעזרת במודלים איכותיים ומתקדמים המאפשרים לחשב תחזיות וליצור אופטימיזציה כלל רישתים, המייעלים את רמות השירותים המוענקים ללקוחות באופן חסכוני ומשתלם ביותר.

הזמנת שירותים ומידע נוסף

להזמנת שירותי ופתרונות תכנון דינאמי בשרשרת האספקה באמצעות תוכנות ייעודיות, ולקבלת מידע ופרטים נוספים בנושא, צרו קשר עם חברת רסנר תוכנות לוגיסטיות בע״מ ב- 08-6216601.

דבר עם המומחים שלנו עוד היום

דבר עם המומחים שלנו עוד היום