אחת הבעיות הגדולות בהוצאת המשלוח ללקוחות הוא סידור המוצרים על המשאית. Fleet Loader עוזר לך להוציא את התוכנית לפועל ולדאוג שלאורך המסלול עבודת הנהג תהיה נוחה ויעילה.

בעזרת האלגוריתם המתקדם תוכלו להעמיס את המשאית בצורה הטובה ביותר, תוך התחשבות בסוג האריזה וסוג המשאית. סידור נכון של המשלוחים על המשאית יביא לניצולת מרבית של יום העבודה של הנהג, ולמקסום יכולות המשאית.

ניצולת המשאית
תכנון העמסת מוצרים ממחושב יביא לכך שכל מה שתוכנן אכן יעלה על המשאית, ונותן את האפשרות לדעת כמה המשאית מלאה לפני יציאה של כל משלוח.

שמירה על המוצרים
התכנון ב- Fleet Loader דואג לכך שהמוצרים יגיעו שלמים ללקוח, ומצמצם באופן משמעותי את הנזקים למוצרים בזמן המשלוח וההעמסה.

נוחות הנהג
העמסת המשאית בעזרת Fleet Loader מתבצעת בהתאם למסלול ולמשאית, כך שבכל נקודה המוצרים יהיו זמינים עבור אותו לקוח ספציפי.

להיות מוכן לכל יום
אסטרטגיות ההעמסה השונות הניתנות לשינוי מלא עוזרת לכם להיות מוכנים לכל תרחיש ולכל יום במשך השנה.

האספקה של מוצרים ללקוח אינה תמיד משימה פשוטה גם כאשר תכנון המסלול הינו ברמה גבוהה, במיוחד בתעשיית המשקאות. בהינתן ניתוב מוכן, עדין קיים צורך להעמיס את הרכבים בצורה יעילה, על מנת להקל על תהליכי ההעמסה והפריקה, תוך הקפדה על כלל האילוצים.

ה FleetLoader מנתח את התכנון ומציע את אופן ההעמסה האופטימאלי של ההזמנות תוך התחשבות בסוג אריזה וכללי הערימה. ניתן לתכנן העמסה על משאיות עם העמסה צדדית ואחורית. לתוכנה אסטרטגיות העמסה העונות על דרישות תהליכי העבודה בארגונים השונים. משימות יום-יומיות כמו ליקוט, העמסה וצ'ק אאוט קלים יותר בזכות שימוש ב FleetLoader.

תוצאות משימוש במערכת

  • לקוחותינו המשתמשים ב Fleet Loader – מדווחים על:
  • צמצום זמן ההעמסה הכולל תוך שיפור ניצולת המשאבים – להעמיס יותר עם פחות כוח אדם
  • שיפור ניצולת שטחי המחסן
  • ייעול כולל של תהליכי ההעמסה

דברו איתנו עוד היום

תפריט נגישות